בתי דפוס- דפוס פעולה קבוע

הדפסת מסמך מעולם לא הייתה פשוטה יותר ונגישה יותר מאשר בימינו אנו, בהם כמעט לכל אדם יש מדפסת לייזר משולבת בבית הפרטי שלו, ולא כל שכן, במשרד או בעסק. עם זאת, אי אפשר להתעלם מחשיבותם של בתי דפוס מקצועיים המתמחים בהדפסות מורכבות יותר ובכמויות, כמובן, גדולות יותר דוגמת כרטיסי ביקור, לוחות שנה וכיוצא באלו.


בתי דפוס מקצועיים משתמשים בטכניקות של דפוס דיגיטאלי, שהופך את כל עבודת הדפוס למהירה, יעילה ומדויקת יותר בשל השימוש במחשב לכל התהליכים המקדמיים והתכנוניים של ההדפסה. כמעט ולא נדרש מגע יד אדם. ההתפתחות הזו הביאה למצב של הוזלה משמעותית בכל הפרמטרים והתהליכים של בית הדפוס, ולכן גם להוזלה משמעותית של העלות לצרכן, מה שמביא יותר ויותר אנשים פרטיים להשתמש בשירותי בתי דפוס, דבר שהיה בעבר נחלת עסקים וגופים מסחריים. את ההבדל, בין הדפסה ביתית לבין הדפסה מקצועית של בתי דפוס, נדמה שאין צורך להציג. התוכנות, העומק, הגלופות והיכולות של בית דפוס מקצועי עולות לאין ערוך על אלו של המדפסת הביתית, ותהיה המתקדמת והטובה ביותר בשוק. במילים אחרות, את ההדפסות הביתיות נשאיר לצרכי הדפסת מסמך או עבודה אוניברסיטאית או לשם הוצאת תמונה או ציור לצביעה עבור הילדים, ואילו הדפסות חשובות יותר, שצריכות להיות מקצועיות, מורכבות או בעלות היקף רחב יותר מזה שמדפסת ביתית מסוגלת לספק, מומלץ וצריך להעביר, באמצעות דואר אלקטרוני או התקן נייד, ישירות לבית הדפוס ומשם להדפסה דיגיטאלית.


הדפסה בבית דפוס היא תמיד הדפסה ייצוגית יותר, מקצועית יותר, מתוחכמת ובעלת שלמות ותכליתיות רבות הרבה יותר, ולצורך קידום העסק שלנו או הרעיון שלנו, אסור להתפשר על פחות ממושלם ועל פחות מהטוב ביותר, ואת זאת, לפחות לעת עתה, רק בתי דפוס יכולים לספק. אז אין צורך להיבהל ממחירים ומעלויות, ואין על מה להתלבט כאשר רוצים להפיק פליירים, עלונים או כרטיסי ביקור, אין דרך טובה יותר להשיג תוצאה טובה יותר מאשר דרך בתי דפוס ויכולותיהם המקצועיות.

חזור לדף המאמרים