טיח צבעוני

שינוי מראה הקירות הפנימיים והחיצוניים של הבית יכול לשנות את מראהו מן הקצה אל הקצה ואחת הדרכים הטובות והייחודיות ביותר לעשות זאת היא על ידי טיח צבעוני. אם בעבר היה נהוג למרוח שכבה לבנה של טיח, או שליכט, על קירות, כיום קיימים מגוון צבעים וגוונים של טיח צבעוני שנותנים לקירות לא רק מראה מיוחד אלא גם מרקם לא שגרתי.

 

הרכב ייחודי ועמיד

הטיח הצבעוני הידוע גם בשם - טדלקט, הפך לפופולרי מאוד בשנים האחרונות וזה לא בכדי. ההתקדמות של הטכנולוגיה אפשרה לייצר טיח אקרילי על בסיס מים שניתן לצפות בעזרתו קירות ומלבד הצבעים הססגוניים והייחודיים שלו, יש לו גם תכונות עמידות מצוינות. הטיח הצבעוני עמיד בפניי רטיבות ונזקי מזג אוויר, מה שהופך אותו לאידאלי לצביעה של קירות חיצוניים של בתים שצריכים לעמוד באיתני הטבע. טיח צבעוני גם מצוין בכל הנוגע לשמירה על טמפרטורה כך שהוא לא מתחמם יתר על המידה בימי הקיץ המהבילים ולא מתקרר מדי בחורפים הגשומים.

 

עיצוב פנימי וחיצוני של הבית

מלבד עמידותו של הטיח הצבעוני, ניתן לבחור גם טקסטורות שונות שלו שיתאימו לעיצוב הבית ולאופי של השוכנים בו, החל ממרקם עדין ורגוע ועד מרקם גס ודומיננטי. לאלו שחוששים מההשפעה של המרקם על העמידות, אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם. טיח צבעוני נצמד בחוזקה לכל משטח, מה שהופך אותו לעמיד בפני מצבים רבים, בלי קשר לעוביו או המרקם שלו והוא יחזיק מעמד במשך שנים ארוכות.

 

כדי לקבל את מלוא היתרונות של טיח צבעוני, חשוב להתייעץ ולהשתמש בשירותיהם של מומחים בעלי ניסיון, שכן צביעה באמצעות טיח צבעוני היא אינה קלה ודורשת השקעה במשך מספר שלבים.

ההתפתחות הטכנולוגית ושיטות צביעה ועיצוב חדשות אפשרו להביא את הטיח הצבעוני הביתה ולשנות את מראהו לחלוטין ובצורה בלתי רגילה.

 

למידע נוסף ראו גם: טיח אמנותי

 

 

חזור לדף המאמרים