מגנטים לאירועים – אירוע שימשוך אתכם אליו

עברו חלפו להם אותם זמנים בהם אירוע בר מצווה, חינה או חתונה היה אינטימי, משפחתי וצנוע. היום הכול נוטה לגרנדיוזיות, פומפוזיות ורצון להראות כמה שיותר יוקרה וליצור כמה שיותר רושם על האורחים. כל אירוע הוא הפקה נוצצת שייעודה יצירת רשמים וזיכרונות שייצרבו וייזכרו לשנים ארוכות, גם עבור בעלי השמחה וחתניה, אך, לא פחות, עבור הקרובים, הידידים ובני המשפחה.

מעבר לפרמטרים ההכרחיים של אולם או גן אירועים, תפריט עשיר ומגוון, די ג'יי איכותי וידוע וצלמי וידאו וסטילס עם מצלמות רחף ואפשרות לצילום בשלושה ממדים, קיימות היום אטרקציות נוספות היכולות לשדרג כל הפקה ולהפוך כל אירוע לייחודי ולבלתי נשכח, תרתי משמע. אנו מתכוונים, כמובן, לאחת מהאופנות החמות ביותר כיום והיא האופציה של מגנטים לאירועים, המשלבים את הצורך להצטלם ולתעד את האירוע ואת מעורבותנו בו עם הרצון לקחת איתנו מזכרת הביתה ולא להסתפק בהצצה חטופה באלבום החתונה או האירוע מתישהו בעתיד הרחוק.

חפש את המגנט אם חושבים על כך, האטרקציה הזו, של מגנטים לאירועים, היא חוויה פשוטה מאוד וחביבה ביותר. מדובר על לא יותר מאשר צילום סטילס פשוט, שנעשה על ידי צוות הנפרס ברחבי הגן או אולם האירועים ומצלם את האורחים על פי בקשתם ועם מי שהם רוצים, לאחר מכן עובר סרט הצילום עיבוד למחשב ויוצאת הדפסה דיגיטאלית על גבי מגנטים פשוטים. כיום אין שום בעיה להדפיס תמונות צבעוניות ומלל על כל משטח שהוא. זוהי חוויה מתמשכת מפני שלאחר מספר דקות, כאשר המגנטים מוכנים, הם נתלים ברחבי האולם וכולם אצים רצים לחפש את עצמם ולקחת את המגנט שלהם למזכרת.

העידן שבו רק חתני השמחה ואולי המשפחה הגרעינית ביותר זכו לראות ולחיות מחדש את האירוע שלהם, עבר לו וחלף לו מהעולם. איך לבחור חברת "מגנטים לאירועים" אמינה? בעוד שרוב האנשים הבוגרים מסוגלים לנהל משא ומתן כלכלי על רוב התחומים ועל רוב הנושאים, ישנם מספר תחומים, בעיקר אלו שמצריכים חומרים מיוחדים או התמחות מיוחדת, אשר בהם יכולת ההתדיינות תלויה יותר ברצונו של בעל המקצוע ופחות בזה של הלקוח. גם תחום הפעילות של מגנטים לאירועים, בהיותו חדש יחסית בשוק, עדיין אינו מוכר דיו לציבור ואינו מאפשר הפנמה מדויקת של עלויות, מחירים ודרישות שאפשר להעלות בפני איש הקשר או נציג החברה. כתמיד בסקרי שוק, הדבר החשוב ביותר הוא לדעת לשאול את השאלות הנכונות ולהראות לצד השני כי מדובר על משא ומתן בין שווים.

הדבר גם יבטיח, בסופו של יום, את הדבר החשוב ביותר- הצלחת האירוע כולו והשמחה שתיגרם לכל מי שקשור לאירוע. שאלות מהותיות הן: א. כמה צלמים יהיו נוכחים באירוע, כמה מפתחי תמונות וכמה עמדות פיתוח והפקת מגנטים? ב. מה יהיה קצב הפיתוח ותליית המגנטים על לוחות האולם? ג. האם מדובר על הישארות לאורך כל האירוע או על משך זמן מוגבל בהיקפו? יש לזכור, עם זאת, כי במקרה של אירוע חד פעמי, לא חייבים לחפש את הזול ביותר ולא צריכים להסתפק בפחות מהטוב ביותר ומהאיכותי ביותר.

חזור לדף המאמרים