כורסאות מעוצבות - שאלות נפוצות

אנחנו אוהבים לחדש את רהיטי הבית מפעם לפעם. זה תלוי בגורמים שונים כמו אופנה משתנה, עונות השנה, ושינויים משמעותיים כמו זוג שעובר לגור יחד, תינוק חדש מגדיל את המשפחה, מעבר למגורים עם שותפים או מעבר לדירה קטנה. כל אלו מעצבים את חיינו מחדש, וגם את חלל הבית. בעקבות שינויים בחיים אנחנו גם יוצרים סביבה חדשה לגור בה: צובעים את הבית, קונים ריהוט חדש, הכל בכדי ליצור סביבה חדשה ונעימה ושנרגיש בבית.

מתי מומלץ לרהט את הבית מחדש?

בדרך כלל, כשאנחנו עושים שינוי מהותי בחיים שלנו, זה קשור גם בחלל המגורים: זוגיות חדשה, לידה של בן או בת, תחילה של תואר ועוד. הפרק החדש בחיים מאפשר לנו גם את ההתחדשות ברהיטים וחפצים שונים לבית שלא נתנו להם דגש לפני כן. בארנה עיצוב רהיטים תוכלו למצוא ריהוט כמו מיטות, ספות נוחות, כורסאות מעוצבות, שולחנות סלון ועוד, במחירים נוחים לכל כיס, מסטודנטים ורווקים ועד משפחות.

כיצד למקם רהיטים בסלון?

כחלק מהשינויים שנעשים בבית, אנו בוחרים מחדש כיצד למקם את הריהוט שקנינו. למשל, אם רכשתם כורסאות מעוצבות ואתם רוצים להתאים אותם לסלון, בחרו במיקום שיהיה נוח אבל עדיין בעל נוכחות. כורסאות מעוצבות יש למקם במקום מרכזי כדי שיהיה להן נוכחות. בסידור של כורסאות מעוצבות וריהוט בכלל, יש לקחת בחשבון את גודל חלל החדר. כדאי להימנע מעומס וצפיפות ולאפשר מרחב מאוורר ונעים.

כיצד לבחור רהיטים לבית קטן?

אם נתרכז בסוגיה של בתים קטנים, ישנן מספר כללים חשובים לפיהם יש לתכנן את הבית. דירה שהשטח שלה קטן יחסית וכולה להיות נעימה וביתיים, ומידה ונסדר את החפצים והריהוט כך שיישאר מרחב לנשימה והרגשה פתוחה ומזמינה.

חזור לדף המאמרים