סודות הדפסת כרטיסי הביקור

כרטיסי ביקור- איפה היינו בלעדיהם?

כולנו מחזיקים בכיס כרטיס ביקור, יצא לכם לחשוב פעם מה היינו עושים בלעדיהם? מה קורה אם נניח אתם מגיעים לפגישת עסקים ופשוט אין לכם כרטיס איתכם, אבל לא בטעות חד פעמי, אלא אין בכלל, כלומר המוצר הזה פשוט לא קיים. ניסיתם לדמיין מצב כזה פעם? בכל יבשת כרטיסי ביקור נחשבים בעלי אותה משמעות, בכל מדינה בעולם, הם נחשבים לצורת התקשרות בין אנשי מכירות שונים לספקים או לקוחות וזאת למרות שעם המודרניזציה של היום ממש פשוט להחזיק כמות אדירה של רישומי טלפון בספר טלפונים של הנייד שלנו. כרטיסי ביקור עדיין נחשבים להלכה עסקית ומייצרים ניחוח של מקצועיות ברגע שאנו לוקחים כרטיס מבעל המקצוע שרוצה להציע לי את הסחורה שלו. כרטיסי ביקור הם מזכרת עבור הספק הפוטנציאלי או בשביל אדם אחר לעסקה כל שהיא נוספת.

הכרטיס נועד להזכיר לאדם הזה שאני עדיין ממתין לטלפון שלו. בואו נגיד שהוא לא יודע איך לדבר איתך או אפילו לא נזכר מי החברה שלך ומה העסק שלך עושה, בדיוק זה הסיבה שיש לו את הכרטיס שלך, כולל כל הנתונים של העסק שלך. אם היום אנו רואים כרטיסי ביקור מכל הסוגים והצבעים, דעו לכם שלא תמיד זה היה ככה. בעבר כרטיסי ביקור היו מאוד שמרניים, הם היו מודפסים על גבי נייר כרומו בשחור לבן וההדפסה בדרך כלל לא היה סופר איכותי.

כרטיסי הביקור למעשה היו רק משם העסק ומספר הטלפון. כיום כרטיסי ביקור נעשים על גבי מספר סוגי נייר, רצוי לייצרם על גבי נייר משומר במגוון צבעים ואפשרי להוסיף גם לוגו מעוצב ועוד תוספות כמו למינציה מכל מיני סוגים על מנת להגן על איכות ההדפסה. הגודל הנכון של הכרטיסים אמנם לא השתנה כמעט הוא אמור להיות בגודל של 5*8 ס"מ וזאת על מנת שהשותפים יוכלו להכניס אותו לכיס ולהשתמש בו בהתרחשות הצורך, אך בזמן ש מעונינים לרשום כמות אדירה של מלל ניתן להדפיס כרטיסי ביקור עם תוכן בשני הצדדים ובדרך כלל המחיר יהיה לא שונה. כאשר אנחנו מדברים על טיבם של כרטיסי ביקור כמעט ואין כאן תהיה, כרטיסי ביקור בהחלט תופסים מקום מכובד גם ביקום המתוחכם של ימינו שבו כמעט ואין עניין בניירת וכמעט כל תהליך של שיווק ופרסום נעשה ברשת ובאמצעי הפרסום הקיימים, כנראה שהסיבה לזה היא היותם של כרטיסי ביקור כל כך מקובלים ואין אפשרות להשיג להם מחליף.

הוצאה של כרטיסי ביקור עלולה אף להציל אותנו במצבים מסוימים, למשל: אם קרה ונתקענו באמצע כביש מהיר עם תקלה מכאנית ברכב והיה צורך להזעיק גורר, אחת האפשרויות היחידות שיש לנו היא הוצאה מתוכננת של כרטיס ביקור השייך ל בעל מקצוע העוסק במתן שירותי גרירה, מצבים כאלו עלולים להיווצר בהרבה וריאציות שונות. לרשימת בתי דפוס בישראל המציעים הדפסת כרטיסי ביקור – לחצו כאן

חזור לדף המאמרים