סלון פינתי - כל המידע

רבים בוחרים לעשות שינוי בבית בתקופה הזו של השנה. זוהי תקופה של מעבר בין עונות, מזג האוויר משתנה ואתו גם הבית. השינוי הכי נפוץ ופופולארי הוא החלפת הספה בסלון לפינתית. לסלון פינתי יתרונות רבים, ולכן לקוחות יעדיפו אותו על פני הרגיל, שהוא לרוב חלוקה של 3 מושבים ו-2. יש את אלו שיקראו לו סלון ריש בגלל צורתו.

 

כיצד תבחרו את הסלון שמתאים לחדר האירוח?

 

השאלה הנפוצה ביותר בקרב לקוחות שמגלים עניין בסלון פינתי היא האם ניתן להזמין אותו במידות מדויקות לפי הזמנה? התשובה היא שכן. לרוב תוכלו להזמין את הספה כך שתתאים לכם באופן אישי. לא כל חברה תאפשר שירות של ייצור לפי מידה, לכן חשוב לבדוק את הנושא לפני שאתם ממהרים להזמין.  תוכלו כמובן לבחור בדים לריפוד לפי העדפה אישית ובהתאם לתקציב. ישנם סוגי ריפוד שנחשבים יקרים יחסית ויש את אלו שמחירם זול בהרבה.

 

 

מהו טווח המחירים של סלון פינתי?

 

סלון פינתי היה בעבר מוצר יוקרתי שלא רבים הרשו אותו לעצמם. כיום, חברות רבות מייצרות אותו ומציעות שלל עיצובים, ולכן המחירים ירדו פלאים בגלל ההיצע הגדול. טווח המחירים הזולים של סלון פינתי הוא בין 1800-3000 ₪ לרוב המבחר שלהם יהיה מוגבל וגם האפשרות להזמין אותם לפי מידה. טווח המחרים הגבוה יותר הוא בין 3000-7000 ₪.  

 

אילו סוגים של סלון פינתי קיימים למכירה?

 

הסלון הפינתי הבסיסי והנפוץ ביותר הוא כמו ספה של 3 עם תוספת שניתן להזיזה, המקנה ליחידה כולה מראה מלבני פינתי. לרוב אנשים יעדיפו אותו במידה והם רוצים להזיז את התוספת ולהפוך אותה למקום ישיבה נוסף בשעה שמארחים. אם חפצה נפשכם בעיצובים נוספים, ישנו מבחר גדול לארנה מטבחים מעוצבים בהזמנה מיוחדת. כל תוכלו להיות בטוחים שהסלון ייחודי לכם.

יכול אולי לעניין אותך: סלון פינתי בעיצוב מותאם אישית

חזור לדף המאמרים