סלון פינתי

סלון פינתי

לא כולם מבינים את החשיבות של חדר האירוח בבית. זה המקום שבו המשפחה מתאחדת, איפה שמארחים חברים טובים או יושבים עם בן זוגכם מול סדרה או סרט מצחיק, מעבירים את הזמן בנעימים. חדר הסלון הוא הלב של הבית, איך לא תשקיעו בו? החליפו את הרהיטים הישנים והעייפים בחדר האירוח בסלון פינתי מעוצב. חשוב לנו להשקיע בעצמנו ובאנשים שאנחנו אוהבים, לכן אנו יוצרים סביבה ביתית חמה ומזמינה. כדי שנוכל לבלות בה ונשמח לחזור אליה אחרי יום עבודה ארוך.

 

מתי כדאי לרכוש סלון?

רוב האנשים מעדיפים לרכוש רהיטים בתקופה של המבצעים, ובצדק. ריהוט נחשב להוצאה גדולה ומומלץ לרכוש אותו במכירות מיוחדות. אפשר לומר שישנו חלון הזדמנויות מפעם לפעם צריך רק למצוא אותו. לקראת החורף חנויות רבות עושות מכירות חיסול ומחדשות את המלאי. זו הזדמנות נפלאה לרכוש סלון פינתי או כל רהיט אחר במחירים נמוכים במיוחד.

יחד עם זאת, רהיטים נמכרים בזול בחנויות מפעל לאורך כל השנה. כדאי לעשות קפיצה, לבדוק מה יש להם להציע, אולי יהיו שם מציאות מפתיעות. בכל אופן, בקניית סלון פינתי, מומלץ ללכת לחנות לבדוק ולהרגיש בעצמכם כדי לקבל מושג אודות הנוחות והנראות של המוצר במציאות.

 

 

איך להתאים את הספה לחדר האירוח?

לא כולם נולדו מעצבים. אין כל ציפייה מקהל הלקוחות לדעת איזו ספה לבחור ומה מתאים למה. בארנה עיצוב מטבחים תוכלו להיעזר במומחה לתחום הריהוט והטקסטיל, על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר בבחירת הסלון לבית וכיצד למקם כל רהיט ביחס אליו בחדר. הביאו תמונה של חדר אירוח בבית, כדי שהאדם שאתו אתם מתייעצים יוכל לקבל רקע ולשלב את הרהיט עם מה שכבר נמצא בחלל החדר.

 

למידע נוסף על סלונים פינתיים לחצו כאן

חזור לדף המאמרים